Stránka 11

Pravidla fóra

PříspěvekNapsal: 27 srp 2009 09:33
od Cyril Modra
1. Dodržujte tato pravidla, při prvním porušení budete napomenuti, při druhém varováni, při třetím vyloučeni.
2. Zakázány jsou vulgarity a urážky. Při porušení tohoto pravidla budete vyloučeni bez upozornění. Totéž platí pro provokatéry.
3. Neporušujte zákony ČR a zemí EU. To se týká zejména příspěvků nabádajících k rasové, narodnostní či náboženské nesnášenlivosti, šířeni poplašných zpráv, apod. Takovéto příspěvky budou bez milosti mazány a autor vyloučen.
4. Pište k tématu.
5. Přijde-li nekdo s něčím, co zde již 100x bylo, neodpovídejte, pouze ho odkažte na patřičné vlákno.
6. Měníte-li téma, založte nové.
7. Nezakládejte duplicitní téma - bude smazáno nebo uzamčeno.
8. Šetřete s citacemi, tzn. necitujte bezprostředně předcházející posty a vyvarujte se mnohonásobných (vnořených) citací. Pokud už chcete citovat, smažte vše, co nesouvisí s vaší odpovědí. Samostatný smajlík jako odpověď nebo odpovědi typu "děkuji za vysvětlení" nemají informační hodnotu - chcete-li poděkovat, učinte tak v soukromé poště.
9. Jste-li napomenuti moderátorem/adminem, nereagujte na toto do vlákna, ale do soukromé pošty. Zatímco vaše napomenutí je pro ostatní výchovné, reakce na něj je zbytečná.
10. Porušuje-li někdo pravidla, neupozorňujte ho na to ve fóru. Pokud vám to moc vadí a nevšimnou si toho moderátoři, upozorněte je pomocí soukromé zprávy.
11. Za napomenutí považujte i smazání Vašeho příspěvku, poněvadž mazány jsou převážně jen příspěvky, jež odporují pravidlům fora či legislativě ČR, popřípadě příspěvky s nulovou informační hodnotou.